Budování zpětných odkazů

Seznamte se s procesem budování zpětných odkazů

Budování zpětných odkazů s námi, pomocí nejlepších metod.

Zpětné odkazy webových stránek, které jsou podle aktuálních usměrnění Google.cz realizujeme už několik let. Důkazem toho jsou webové stránky, které se na prvních pozicích udržují nejenom dny nebo měsíce, ale dokážou si své přední pozice udržet dlouhodobě.

Výsledkem naší práce je dlouhodobé udržení předních pozicí Vašich webových stránek, co má za následek pozitivní výsledky a úspěchy našich klientů.

Tyto úspěchy jsou zajištěny zvýšenou návštěvností webové stránky našich klientů, resp. rozšířením okruhu zákazníků, klienty nabízené služby nebo produktu! Více o optimalizaci pro vyhledávače s fixním měsíčním poplatkem nalezete zde.

Co je budování zpětných odkazů?

Budování zpětných odkazů znamená, že pro Vaši webovou stránku bude vybudováno propojení na jiných webových stránkách, tj. budou na ní vybudovány odkazy. Odkaz je vlastně propojení, na které návštěvník klikne a přesune se na jinou webovou stránku. Tyto odkazy mají přímý vliv na umístění webové stránky v prohlížeči. Právě proto si mnoho webových stránek tímto způsobem pomáhá, aby si tak zlepšilo své umístění v Google.

Budování zpětných odkazů se realizuje prostřednictvím specifických článků, které jsou zaměřeny na daný produkt nebo službu a jejich následném umístění na jinou webovou stránku. Díky nim se přes jinou stránku můžete odvolat na vlastní stránku a můžete si tak vytvořit i několik odkazů současně.

Budování zpětných odkazů za jednotlivé měsíce

Budování zpětných odkazů je komplexní a komplikovaný proces, při kterém je zapotřebí zohlednit mnoho hledisek současně.

Mezi důležitá hlediska patří například:

  • Relevantnost, tj. z jakého textu daný odkaz pochází
  • „Síla“ webové stránky, z které odkaz na Vaši stránku pochází, důvěra Google vůči ní
  • Hodnota PageRank webové stránky, který se na Vás vztahuje
  • Propojení textů v Anchor odkazech
  • Prvořadá a nejdůležitější je soustavnost, ne rychlost

Co je budování zpětných odkazů?

PR vlastně znamená hodnotu PageRank, co je jedním z ukazatelů Google, který určuje sílu konkrétní webové stránky a také skutečnost, jak hodnotné propojení Vám dokážou poskytnout.

Proces budování odkazů u nás je následující:

Proces budování odkazů

Články se specifickým obsahem umísťujeme výhradně na webové stránky, které mají vysoké PR – PageRank hodnoty, co je důležitý moment pro získání největší důvěryhodnosti od Google.

Google nám dlouhodobě dává důvěryhodné hodnocení, proto poskytují naše webové stránky silné a důvěryhodné odkazy. Odkazy umísťujeme na pravidelně se obnovující články, kterých rozsah je 1000–2000 znaků a které jsou schopny dodat Vaší webové stránce nebo podstránce větší dynamiku. Pro Vás to znamená, že Vaše webová stránka se dostane na takové přední umístění, o kterém by jiní mohli jenom snít!

Při budování zpětných odkazů je největší důraz kladen na vhodná klíčová slova. Jejich výběr ve velké míře ovlivňuje výsledky při vyhledávání. Proto mezi naše úkoly patří i pomoc při výběru vhodných klíčových slov.

Kolik času potřebujeme k dosažení úspěchu?

Je samozřejmé, že každý, kdo se věnuje obchodní činnosti, by chtěl dosáhnout co nejrychleji úspěch a chtěl by svou webovou stránku vidět na prvních stranách vyhledávače co nejdříve.

Je možné, že jiné firmy Vám nabídnou vzestup webové stránky za velmi krátkou dobu, musíte si však být vědomi skutečnosti, že při optimalizaci potřebuje dosažení trvalých výsledků nějaký čas! Mluvíme tady o týdnu, měsíci, ale všechno záleží především od aktuální kvality Vaší webové stránky a její současné pozice. O všechny nám svěřené webové stránky se staráme jako o vlastní a chceme jim zajistit stabilní a silné pozice, proto se jedná o důslednou a postupnou činnost, která si vyžaduje dostatečný časový prostor.

Nejdůležitější je Vaše jistota!

Mnoho webových stránek vypadá na první pohled opravdu skvěle, jsou barevné a multifunkční.