SEO optimalizace web stránek

Klíčová slova, na která naše společnost optimalizuje web stránky našich klientů, dosahují už několik let dlouhodobé přední pozice. Konkurenční firmy dokážou dosáhnout přední pozice pouze na krátkou dobu nebo jenom prostřednictvím AdWords inzercí.

Jsme jedna z mála společností, které se optimalizaci věnují už několik let, téměř od vzniku optimalizace. To znamená, že máme poznatky o starých i nových metodách a proto jsme schopni našim klientům poskytnout ta nejlepší Google umístění! Tyto úspěchy si můžeme připsat ve většině případů!

Naše reference jsou zároveň i naší vizitkou, proto nás vyhledalo už více než 100 klientů.

Co je SEO optimalizace pro vyhledávače?

Je Vaše webová stránka neviditelná? Váš internetový obchod nefunguje tak, jako by měl a návštěvnost je velmi malá?

Staňte se jedním z TOP 10 při vyhledávání prostřednictvím Google zadání klíčových slov, které jsou specifické pro produkt nebo Vaší firmu a to pouze díky optimalizaci pro vyhledávače!

Pokud nechcete zůstat na konci obchodního řetěze a chcete konkurenci konečně nechat za sebou, potřebujete dosáhnout přední umístění Vaší webové stránky ve vyhledávači Google! Je to nezbytné i proto, že internet se stal místem, kde se nejčastěji uzavírají obchody. Pokud se chce kdokoliv dostat na první dvě strany vyhledávače Google.cz , není v tom žádná překážka. Je jedno, ať se jedná o malou nebo střední firmu, je jedno o čem je nebo odkud webová stránka pochází. Díky optimalizaci prostřednictvím naší společnosti je to možné dlouhodobě. Proto je naše klientela široká a jejich optimalizované webové stránky se umísťují na prvních 10 místech ve vyhledávači!

Optimalizace webové stránky je realizována na základě předem dohodnutých pravidel, včetně dohodnuté ceny bez dodatečných poplatků. Naši úspěšnost potvrzují reference od našich spokojených zákazníků. Patří mezi ně i mnohé významné a silné společnosti. Naše dlouholetá praxe v oblasti optimalizace pro vyhledávače a využívání aktuálních směrnic Google zajišťuje, že prostřednictvím naší společnosti je možné dosáhnout co nejlepší umístění. Díky úspěšnosti našich metod, se za krátký čas můžete ocitnout na předních místech  vyhledávače i Vy, protože prostřednictvím optimalizace pro vyhledávače podle míry úspěšnosti rozšíříme okruh Vašich klientů a zvýšíme tím i popularitu Vašeho podnikání  za relativně krátký čas!

Optimalizujte se zárukou!

Optimalizace pro vyhledávače podle míry úspěšnosti je nejideálnějším řešením pro ty, kteří potřebují záruku na optimalizaci pro vyhledávače, protože je při ní potřebné platit pouze v případě, že webová stránka dosáhne skutečné úspěchy, tj. webová stránka dosáhne požadované umístění.

Při optimalizaci pro vyhledávače podle míry úspěšnosti se s klienty podpisuje smlouva na jeden rok. Rok trvání smlouvy začíná plynout ode dne podpisu. Pro zákazníka to znamená, že náš tým bude na webové stránce pracovat i několik měsíců bezplatně, dokud nedosáhne požadovaného umístění, za které už bude třeba platit. Pro zákazníky je to záruka, že naše služby zaplatí pouze v případě, když optimalizace pro vyhledávače dosáhne požadovaný úspěch.

Co Vám nabízíme?

Průběžné zlepšování umístění ve vyhledávačích:

  • Budování Pr odkazů
  • Silné odkazy
  • Psaní obsahů
  • Analýzu webových stránek
  • Dlouholeté zkušenosti
  • On- site SEO
  • Přípravu Vaší webové stránky na SEO
  • Mezinárodní zkušenosti
  • Úspěšný postup ve vyhledávači Google!

Jak můžeme zaručit úspěšnost optimalizace pro vyhledávače?

Protože má naše společnost dlouholeté zkušenosti a disponuje silnými doménami, z kterých zákazníci průběžně dostávají externí odkazy, pro naše klienty to znamená neustálé dosahování předních pozic ve vyhledávačích Google. Optimalizací webové stránky předchází příprava Vaší stránky na SEO, které v sobě shrnuje všechny potřebné analýzy a nastavení.

Záruka 100% úspěšnosti

Za naše služby budete muset zaplatit pouze tehdy, když Vaše webová stránka skutečně dosáhne stanovenou pozici! Je třeba počítat s tím, že ani my nejsme schopni udělat zázraky za jednu noc. Aby  Vaše webová stránka dosáhla požadované umístění, vyžaduje to důkladnou práci a čas – i několik týdnů. Během tohoto období budou s Vámi naši pracovníci v pravidelném kontaktu a Vy můžete sledovat jejich práci, dosažené výsledky a klást jim různé dotazy.

Stejně jako naše společnost, tak i naši zaměstnanci považují svěřené stránky za vlastní a tak s nimi i nakládají.

Umístění nám svěřených stránek pravidelně kontrolujeme a v případě potřeby doporučujeme rozšíření jejich obsahů nebo vytvoření podstránek. Vaše webové stránky jsou naše webové stránky, proto se o ně patřičně staráme.

Google optimalizace pro vyhledávače je Vašim řešením, Vaší záchranou, pokud chcete podpořit úspěšnost Vašeho podnikání a rozšířit okruh své klientely. Zajistí Vám viditelnost na internetu, ve vyhledávači, co je základem toho, aby se Vaše podnikání mohlo naplno rozběhnout a aby se Vaše produkty dostaly ke konečnému uživateli.